O nás

Naše firma

Naše firma/obchod se zabývá prodejem pride zboží, věcí, dárků zaměřených pro LGBT komunitu. A protože symbolem této kominuty je duha, nabízíme co největší škálů duhových předmětů (a nejen duhových), které by Vás uspokojili. Myšlenkou tohoto obchodu je najít zde, co nejvíce předmětů, které můžete využít při čím dál víc oblíbených gay pride festivalech nejen v Praze, ale i po všech velkých evropských městech a vlastně celé zeměkouli. Buďte vidět, buďte hrdí na svou orientaci a poznejte se podle duhového či jiného symbolu.

Náš tým

Náš tým je Vám plně k dispozici on-line každý den nebo na telefonu od 16-22hodin. Můžeme se potkat i na různých festivalech.

Informace

Budeme velmi rádi, když se do našeho obchodu budete vracet spokojeni. A za to Vás odměníme našemi slevovými kupóny. Do budoucna plánujeme neustálé rozšiřování obchodu novým zbožím.

Děkujeme za Vaši návštěvu.

Váš rejnbošopácký tým ♥